Екологія - охорона природи - словник-довідник

"ГРІНПІС" — незалежна позапартійна міжнар. екол. організація, заснована в 1971 р. в Канаді (Ванкувер), де зібралися прихильники охорони навколишнього середовища на установчий з'їзд організації, щоб виявити протест проти випробувань атомної зброї США на Алеутських о-вах. Відтоді у Данії, Великій Британії, Франції, Нідерландах, США, Австрії, Новій Зеландії і Німеччині відкрито відділення "Грінпіс", які, проводячи мирні акції, борються проти руйнування навколишнього середовища. "Грінпіс" вимагає: припинити випробування атомної зброї; заборонити захоронення в морі радіоакт. відходів; вжити заходів щодо збереження останніх тюленів, китів і мор. черепах. Основним напрямком діяльності "Грінпіс" є охорона вод та запобігання випаданню кислотних дощів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.