Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

ЗАБЕРЕГИ — смуги тонкої нерухомої криги вздовж берегів водойм (річок, озер, водосховищ). Розрізняють такі 3.: первинні, що утворилися внаслідок намерзання криги вздовж берегів до льодоставу; наносні, які нагромаджуються внаслідок змерзання крижин і шуги під час льодоходу; залишкові, що залишаються біля берегів водойм після їх скресання. Швидкість наростання 3., товщина криги, площа її поверхні залежать від т-ри повітря, сили вітру та режиму водойми (швидкість течії, глибина біля берегів та ін.). 3. утворюються на водоймах України наприкінці листопада — у грудні. На окремих річках, зокрема у межиріччі Пруту й Дністра, де льодостав нестійкий, явища 3. спостерігаються впродовж усієї зими.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.