Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

ЗАМІНА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ — заміна одного прир. ресурсу на ін., як правило, економічно рентабельніший у даний істор. період. Прикладом може бути енергет. ряд: деревне паливо — мін. паливо — атомна та сонячна енергія, в т. ч. й "холодна". Деякі ресурси незамінні у зв'язку з тим, що їх технол. неможливо створити (напр., ген. ресурси — види живих

організмів — створити принципово неможливо, принаймні у найближчому майбутньому), або у зв'язку з невідповідністю будь-яких ін. ресурсів основним життєвим потребам людини (напр., нічим неможливо замінити кисень атмосфери, повітря, яким дихає людина; втрата ресурсів рекреації спричинює глибокі розлади здоров'я людини).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.