Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

ЗОНА КОМФОРТУ — 1) оптимальне для людини чи ін. живих організмів співвідношення усіх чинників середовища (для людини — фіз. та соц.-екон.). Напр., для людини, що відпочиває або виконує легку фіз. роботу: т- ра повітря взимку 18—22, влітку 23— 25 С, швидкість руху повітря взимку 0,15, влітку 0,2—0,4 м/с, відносна вологість 40—60 %, рівень шуму до ЗО — 40 дБ; 2) комбінація, оптим. поєднання т-ри, вологості повітря та сили вітру, за якого більшість людей почуває себе найліпше.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.