Екологія - охорона природи - словник-довідник

ЗОНА КОМФОРТУ — 1) оптимальне для людини чи ін. живих організмів співвідношення усіх чинників середовища (для людини — фіз. та соц.-екон.). Напр., для людини, що відпочиває або виконує легку фіз. роботу: т- ра повітря взимку 18—22, влітку 23— 25 С, швидкість руху повітря взимку 0,15, влітку 0,2—0,4 м/с, відносна вологість 40—60 %, рівень шуму до ЗО — 40 дБ; 2) комбінація, оптим. поєднання т-ри, вологості повітря та сили вітру, за якого більшість людей почуває себе найліпше.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.