Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

КЛІМАТ МІСЬКИЙ — локальний клімат індустріальних ландшафтів, змінений порівняно з кліматом околиць. Ці зміни залежать від характеру і щільності забудови, здатності будівельних матеріалів акумулювати теплоту, від ступеня закритості ґрунту (напр., асфальтом) наявності рослинності, а також від масових викидів відхідних газів, аерозолів і відпрацьованої теплоти. Внаслідок цього виникає низка взаємозв'язаних і взаємозумовлених явищ: підвищення т-ри повітря (ефект теплового острова), зменшення рухливості і послаблення циркуляції повітря, зменшення прозорості повітря (смог), зниження інтенсивності УФ-випромінювання. Несприятливий для людини вплив проявляється в посиленому утворенні смогу і забрудненні повітря шкідливими речовинами, особливо влітку, коли повітря в місті не встигає достатньо охолонути за ніч. Це може викликати безсоння, спричинити порушення серцевої діяльності та кровообігу.

  Поліпшенню К. м. сприяє наук, обґрунтована, продумана забудова, що враховує необхідність повітрообміну і залишає коридори для потоків холодного повітря, влаштування водойм і озеленення дворів, вулиць, фасадів і дахів споруд.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.