Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

МЕТАНОЛ, метиловий спирт — безбарвна рідина із запахом спирту (подібно до етанолу). М. — один з найважливіших продуктів основної хім. пром-сті, застосовується переважно для добування формальдегіду. М. є сильною отрутою, вирішальну роль у його токсичності відіграє утворена у процесі розпаду М. в організмі мурашина кислота (етанол розкладається переважно до вуглекислого газу і води). Летальна доза М. — ЗО—100 мл.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.