Екологія - охорона природи - словник-довідник

НОРМА РЕАКЦІЇ — спосіб реагування організму на зміну зовн. умов. Визначається генотипом, спадкується і виявляється у вигляді модифікацій. Напр., Н. р. генотипу стрілолиста виявляється

у зміні форми листка залежно від умов навколишнього середовища: підводні листки стрічкоподібні, плаваючі — видовжено-яйцеподібні, надводні — стрілоподібні. Колір квіток льону змінюється залежно від т-ри повітря. Різні ознаки навіть одного й того самого організму мають неоднакову Н. р. Цей показник враховують у селекційній роботі. Для підвищення біол. продуктивності рослин і тварин створюють оптим. умови їх вирощування та утримання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.