Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

ПОПУЛЯЦІЯ — 1) сукупність особин одного виду, що протягом великої кількості поколінь населяють певний простір, усередині якого практично здійснюється тією чи ін. мірою панміксія; відокремлена від сусідніх аналогічних сукупностей певним ступенем тиску тих чи ін. форм ізоляції. П. має складну біохронологічну структуру: за віком, статтю, просторовим та спорідненим об'єднанням особин. Кожна П. має свою власну еволюц. долю в тому розумінні, що здатна (теоретично необмежено довго) розвиватися за сприятливих умов навколишнього середовища. Групи просторово-суміжних П. можуть утворювати геогр. расу, або підвид. П. — елементарна одиниця еволюц. процесу та форма існування виду. Існування всередині виду генетично різноманітних П. забезпечує еволюц. стійкість усього виду; 2) усе населення якоїсь певної території (країни, провінції, будь-якої ін. адмін. одиниці); 3) особини близьких видів (напр., мишоподібних гризунів), що разом мешкають на спільній території.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.