Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ (АЕС) — електростанція, на якій ядерна (атомна) енергія перетворюється на електричну. АЕС порівняно з іншими електростанціями екологічно відносно

чисті, менше забруднюють довкілля. Вони не потребують кисню (якого на енергетичні потреби спалюється у 5 разів більше, ніж споживають усі живі організми), не забруднюють атмосферу вуглекислим газом, попелом, сіркою, іншими продуктами згоряння.

  Основне нерадіоакт. забруднення від АЕС — теплове, яке шкодить довкіллю, особливо річкам. Можливі незначні радіоакт. викиди при нормальній роботі АЕС, які накопичуються в довкіллі й навіть через сотні років можуть призвести до тяжких наслідків. Проблемою є також перероблення відпрацьованого палива, демонтаж відпрацьованого обладнання тощо. Та найбільша загроза від АЕС — не передбачувана ймовірність аварій (див. Аварія на ЧАЕС) внаслідок техн. неполадок, помилок обслуговуючого персоналу, диверсій чи воєнних дій, які будуть мати катастрофічні наслідки не лише для довкілля, а й для людської цивілізації взагалі. Тому майбутнє людства за альтернативними джерелами енергії.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.