Екологія - охорона природи - словник-довідник

ТРИТІЙ — нуклід водню, фіз. період напіврозпаду — 12,3 р., біол. — 19 діб. Розпад Т. супроводжується Р-випромінюванням. З охолоджувальною водою та відпрацьованим повітрям АЕС Т. може потрапляти в довкілля. Слід враховувати, що розпад Т. не лише виявляє негативний радіац. вплив, а й спричинює трансмутацію. Розпад атома Т., що входить до складу ДНК, призводить до глибоких структурних змін, аж до розривання ланцюга молекули ДНК. Т. використовують як паливо для термоядерного синтезу у водневих бомбах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.