Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Екологія - охорона природи - словник-довідник

ЯДЕРНА ВІЙНА — війна із застосуванням ядерної зброї, яка може викликати непередбачені планетарні катастрофічні наслідки: масове радіаційне ураження біотичних компонентів усіх екосистем, руйнацію озонового шару, зміну погоди і клімату в цілому, радіаційних та екологічних властивостей тропосфери тощо. Екологічні наслідки такої війни призведуть до знищення цивілізації. Народи світу повинні не допускати будь-які війни, тим більше ядерні.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.