Економічний словник довідник - 2020


Замовлення торговельних організацій на виробництво промислових товарів

Замовлення торговельних організацій на виробництво промислових товарів - договірна форма ділових стосунків між торговими організаціями і промисловими підприємствами. Передбачає виробництво і поставку необхідних товарів у відповідних обсягах і певного асортименту та якості. З. т. о. здійснюється шляхом оформлення договорів — поставок На оптових ярмарках або під час передачі замовлення підприємствам — виробникам. Після їх оформлення відповідно до норм законодавства та комерційних інтересів виникає майнова відповідальність двох сторін. Підприємства - за умови виготовлення товарів, асортимент, якість і постачання у встановлені терміни. Торговельних організацій - за їх отримання, форми розрахунку.

Умови виконання З. т. о. визначають оптові й роздрібні ціни, попит і пропозиція на ринку і вивчаються спеціалістами з маркетингу. Вони відображаються у відповідній специфікації, яка є невід'ємною частиною договору. З. т. о., таким чином, є своєрідною економічною формою часткового розміщення товарних фондів, сприяє раціональному використанню матеріальних і трудових ресурсів, технічних можливостей, задоволенню потреб споживачів відповідно до попиту і пропозиції.


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити