Тлумачний словник економіста

Контрольний пакет акцій (контрольный пакет акций) – частка акцій, що забезпечує їх власникові фактичне панування в акціонерному товаристві. Теоретично К.п.а. дорівнює 50 відсотків акцій плюс одна акція. На практиці він становить 20-30 відсотків, а в окремих випадках – 5-10 відсотків, оскільки частина акцій взагалі не має права голосу, а дрібні утримувачі акцій, як правило, не беруть участі в загальних зборах акціонерів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.