Тлумачний словник економіста

Рахунок (счет) – 1. У бухгалтерському обліку – засіб економічного групування об'єктів обліку, поточного відображення та оперативного контролю за рухом і станом коштів, джерел їх формування і господарських процесів. Кожен Р. має дві протилежні за своїм призначенням сторони – дебет і кредит. Підсумки записів по дебету і кредиту рахунків називаються оборотами, а різниця між ними – сальдо. 2. Форма документа, який виписується постачальником покупцеві і дає відомості про товар, що реалізується (назва, кількість, ціна, загальна сума тощо) та реквізити постачальника (назва, банківські реквізити, підписи, відтиск печатки), номер та дата. Р. служить підставою для перерахування коштів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.