Тлумачний словник економіста

Сертифікат (сертификат) – 1. У зовнішньоекономічній діяльності С. – документи, що видаються відповідними уповноваженими органами і засвідчують якість товару (С. якості), вагу (С, ваги), походження товару (С. походження товару) тощо. 2. У сфері фінансово-кредитних відносин – назва облігацій деяких державних позик; письмове свідоцтво кредитної установи про депонування грошових коштів, що засвідчує право вкладників на одержання депозиту (депозитний сертифікат).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.