Тлумачний словник економіста

Внески (взносы, вклады) – грошові кошти (готівкою або у безготівковій формі, в національній або іноземній валюті), що передані в банк власником (або третьою особою на користь власника) на певних умовах. В практиці роботи комерційних банків внески клієнтів називаються депозитами. Внески в банки можуть вносити уряд і місцеві органи влади, підприємства всіх галузей, банки і фінансові організації, фермерські господарства, громадяни. Банки залучають внески клієнтів шляхом виплат-депозитного відсотка або іншими засобами стимулювання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.