Тлумачний словник економіста

“Втеча від грошей” (“бегство от денег”) – намагання власників паперових грошей, що падають у ціні, позбутися їх шляхом найшвидшого придбання реальних цінностей – рухомого і нерухомого майна. Має місце під час інфляції, за якої навіть короткочасне зберігання грошових знаків загрожує їх власникові значними втратами. Разом з тим, В.в.г. поглиблює її, бо збільшується середнє число обіговості кожної грошової одиниці. Зростання швидкості обігу грошей веде до зменшення кількості необхідних для обігу грошей, що свідчить про збільшення зайвої паперово-грошової маси порівняно з потребами в обігові грошей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.