Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Дилер — 1) фізична або юридична особа, що виконує не лише посередницькі (брокерські) функції при купівлі — продажу цінних паперів, а й є учасником угод. Дилер діє за свій рахунок, від свого імені, виражаючи власні волю й інтереси. Укладає угоди безпосередньо з клієнтами, брокерами, іншими дилерами. Джерело його прибутку різниця між цінами купівлі та продажу фінансових інструментів і послуг, а також від зміни курсів цінних паперів і валют у часі; 2) особа, що володіє місцем на біржі і здійснює котирування цінних паперів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.