Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Єврооблігації — міжнародні боргові цінні папери на пред'явника, що випускаються позичальником при одержанні довгострокової (від 5 до 15 років) позики на євроринку. Номінальна вартість єврооблігації, як правило, еквівалентна 1000 доларів США. Розміщуються звичайно одночасно в різних країнах спеціальним емісійним синдикатом, що складається з банків, кредитних установ, брокерських та інших фірм. Основні емісійні центри єврооблігацій — Лондон, Франкфурт-на-Майні, Люксембург, Нідерланди, Антильські, Бермудські, Багамські острови, Сінгапур, Гонконг.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.