Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Інкасо — 1) банківська операція, за якої банк від імені клієнта на підставі розрахункових документів одержує належні йому грошові суми від підприємств і організацій за реалізовані їм матеріальні і товарні цінності, надані послуги. Потім ці суми банк зараховує на рахунки свого клієнта; 2) банківська розрахункова операція, завдяки якій банк за дорученням клієнта (експортера) отримує на основі розрахункових документів належні йому кошти від платника (імпортера) за відвантажені імпортеру товари або надані послуги та зараховує ці кошти на рахунок клієнта — експортера.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.