Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Обмінний курс (ОК) — 1) ціна грошової одиниці країни, виражена в іноземній валюті; 2) гнучкий (плаваючий) — ОК, який встановлюється в результаті ринкових коливань, в умовах вільної купівлі-продажу валюти; 3) номінальний ОК — курс, який визначається як співвідношення вартостей двох валют; 4) реальний ОК — курс, який відображає товарне співвідношення валют, тобто співвідношення цін на одні й ті ж товари, виражені в різних валютах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.