Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Реінвестиції — 1) вкладення коштів, що отримані у формі доходів від інвестиційних операцій, одержання підприємницького прибутку, процента або дивіденду; 2) повторні додаткові вкладення коштів, отриманих у формі прибутків від інвестиційних операцій. Напрямки реінвестиційної діяльності такі ж, як і власне інвестиційної. Сферою застосування фінансових реінвестицій є цінні папери.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.