Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Ринок капіталів — 1) частина фінансового ринку, де формуються попит і пропозиція па середньо - та довгостроковий позиковий капітал; 2) специфічна сфера відносин, де об'єктом угоди є наданий у позику грошовий капітал та формується попит і пропозиція па нього; 3) сегмент ринку позикових капіталів, на якому здійснюються операції з середньо - та довгострокового фінансування й операції з цінними паперами (акціями, облігаціями).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.