Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Стандартність — властивість цінних паперів мати стандартний зміст; стандартність прав, які надає цінний папір; стандартність учасників, термінів, місць торгівлі, правил обліку й інших умов доступу до зазначених прав; стандартність угод, пов'язаних із передачею цінного папера з рук у руки; стандартність форми цінного папера. Саме ця властивість робить цінні папери товаром, спроможним мати широкий обіг.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.