Фінансовий ринок

СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ

Фінансовий ринок — 1) сукупність економічних відносин, які пов'язані з купівлею та продажем фінансових інструментів; 2) ринкові інститути, які є каналами «переливу», перерозподілу коштів; 3) механізм перерозподілу капіталу між кредиторами та позичальниками за допомогою посередників на основі попиту і пропозиції; 4) ринок грошей; 5) грошові відносини, які виникають у процесі купівлі — продажу фінансових активів під впливом попиту І пропозиції па позиковий капітал; 6) сукупність соціально-економічних відносин, де проявляється попит і пропозиція па різні платіжні засоби.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.