Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Історія економічних вчень

СЛОВНИК

МАРЖИНАЛИЗМ (від фр. mazjinal — "межа", "граничний", "додатковий") — напрям економічної думки 70—90-х років XIX ст., що включає концепції австрійської, математичної, кембриджської й американської шкіл в економічній теорії. Для нього характерне застосування в економічному аналізі граничних (маржинальних) величин, принципів причиново-наслідкового (австрійська школа) і функціонального (інші школи маржиналізму) аналізів, суб'єктивний підхід до явищ і процесів економічного життя. У 90-х роках XIX ст. на ґрунті маржиналізму виник неокласичний напрям в економічній теорії — "економікс". (Попередниками маржиналістських досліджень у 40—50-х роках XIX ст. були Й. Г. Тюнен і Г.Г. Госсен із Німеччини, а також А. Курно з Франції, які вперше застосували граничний аналіз.)

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.