Паблик рилейшнз

СЛОВНИК ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ

АУДИТОРІЯ

«Від сімдесятих років поняття соціо-економічна група було замінено у Великобританії на поняття соціальні класи, базуючись на професії, а не на доходах... Такий підхід є більш реалістичним, особливо через високі заробітки некваліфікованих робітників, а також рівень інфляції останніх років, що зробило неправомірним пов’язувати доходи з групою» (Jefkins, 1992: 223).

Первинна публіка — це та, котра безпосередньо зачіпається діями чи планами організації. Проміжна публіка — це та, котра стоїть між практиками й первинною аудиторією. Наприклад, якщо батьки є первинною аудиторією, то проміжною можуть бути їхні діти. Спеціальна публіка — це організована група, звичайно із статутом і регулярними зустрічами. Є два види спеціальної публіки:

— спрямована всередину, первинною метою якої є обслуговування тільки своїх членів, а не чужих;

— спрямована зовні, котра організована для обслуговування інших, а не своїх власних членів» (Center, Jackson, 1990: 14—15).

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити