АНГЛІЙСЬКА МОВА
1500 ТЕМ

БРИТАНІЯ І БРИТАНЦІ

 

MOTHER'S DAY

 

Every second Sunday in May, English mothers become queen-for-a-day. Children present cards, flowers call their mothers. In fact, the holiday’s history embodies many social changes of recent centuries.

The earliest tributes to mothers date back to the annual spring festival the Greeks dedicated to Rhea, the mother of many deities. Christians celebrated this festival on the fourth Sunday in Lent, in honour of Mary, mother of Christ. In England this holiday was expanded to include all mothers and was called Mothering Sunday.

 

QUESTIONS

1. When is Mother’s Day celebrated?

2. What do children present their mothers?

3. What does the holiday’s history embody in fact?

 

VOCABULARY

queen — королева

to embody — утілювати, нести в собі (якусь ідею)

century — сторіччя

tribute — данина, належне

to dedicate — присвячувати

deity — божество, бог

to expand — поширювати

 

ДЕНЬ МАТЕРІ

 

Кожну другу неділю травня англійські мами стають «королевами дня». Діти дарують їм листівки, квіти, телефонують своїм матерям. Фактично історія цього свята реалізує в собі багато соціальних змін останніх сторіч.

Найдавніші обдаровування матерів датуються щорічним весняним фестивалем, який греки присвячували Реї, матері більшості божеств. Християни проводили цей фестиваль у четверту неділю Великого посту на честь Пресвятої Діви Марії, матері Христа. В Англії це свято стало святом для всіх матерів і було назване Неділею матері.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.