АНГЛІЙСЬКА МОВА
1500 ТЕМ

АМЕРИКА Й АМЕРИКАНЦІ

 

EMPIRE STATE BUILDING

 

At Fifth Avenue and 34th.Street stands New York City’s most famous building — starred in over 90 movies, a star of gigantic proportions — The Empire State Building.

Having held the record as the world’s tallest skyscraper for 40 years — the symbol of this city was constructed in only two years — 1930 to 31 and the 1,453 feet colossus instantly became a tourist magnet. Even King Kong came to visit! If you want to see a great panorama of New York city, get upstairs to the observation levels. Lines get pretty long, especially during summer and the holidays, but you can fit a trip here any time, the place is open from 9:30 a.m. until midnight every day.

 

QUESTIONS

1. What is the most famous building of New York City?

2. When was the symbol of New York constructed?

3. When is the Empire State Building open?

 

VOCABULARY

to star — відігравати головну роль

to construct — будувати, споруджувати

colossus — колос

instantly — негайно

line — черга

 

ЕМПАЙР СТЕЙТ БІЛДИНГ

 

На П’ятій авеню і 34-й вулиці знаходиться найзнаменитіший будинок, який знято більш ніж у 90 фільмах, зірка гігантських масштабів — «Емпайр стейт білдинг».

Він тримав рекорд ЯК найвищий хмарочос у світі протягом 40 років — символ Нью-Йорка був побудований усього за два роки — 1930-1931 pp., і 1453-футовий колос відразу став магнітом для туристів. Навіть Кінг-Конг приходив подивитися! Якщо ви хочете побачити чудову панораму міста Нью-Йорка, підніміться на оглядові майданчики. Черги досить довгі, особливо влітку й у святкові дні, але ви можете навідатися сюди в будь-який час, це місце відкрите з 9.30 до півночі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.