Англійська мова 1500 тем

ПРО СЕБЕ, РОДИНУ I ШКОЛУ

MY BEST FRIEND


I have many friends. I like my friends. When we gather, we play computer games, chat, make lots of noise. I like noise.

To my mind, people should have many friends as possible, because if you have not friends, you just become very dull and boring person. It is fine when you have friends, who are able to understand you and support and help in difficult situations. We have much in common and we enjoy communicating with each other.

One of my friends is Sergey. He is thirteen. I can say that he is a good guy. He is a schoolboy. He wants to be a businessman like his father. He studies well, but he is not a hardworking person.

When we gather together we like to play computer games, to watch new movies and discuss them. His favourite subject at school is Maths. He is keen on Maths. I guess he might become a great mathematician, but he wants to be like his father.

We are friends for a long time. We trust each other. We have some personal secrets. I can tell him about my troubles and he always helps me, if he can.

I'm happy to have such a good friend as Sergey.


QUESTIONS

1.    Do I have many friends?

2.    What do we do when we gather?

3.    Is it necessary to have many friends? Why?

4.    How old is Sergey?

5.    What do we do when we gather together?


VOCABULARY

to gather — збирати(ся)

to chat — невимушено спілкуватися, розмовляти

to make (past made, p.p. made) noise — шуміти, створювати шум

to my mind — на мою думку; по-моєму

dull — нудний, надокучливий; нудотний

boring — докучливий, нецікавий, нудний

able — здатний

to support — підтримувати, допомагати

to enjoy — любити (щось), одержувати задоволення (від чогось)

guy — розм. малий, хлопець

hardworking — тут: працьовитий

to discuss — обговорювати

maths — розм. математика

to be keen on — сильно чи серйозно захоплюватися чимось

to trust — вірити, довіряти(ся), покладатися (на кого-небудь)

trouble — лихо, халепа, неприємність, горе


МІЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ


У мене багато друзів. Я люблю їх (моїх друзів). Коли ми збираємося, то граємо в комп'ютерні ігри, спілкуємося, багато галасуємо. Я люблю шум.

На мій погляд, люди повинні мати так багато друзів, скільки це можливо, тому що якщо у вас мало друзів, ви стаєте дуже сумною і нудною людиною. Це чудово, коли у вас багато друзів, які здатні зрозуміти вас і підтримати, допомогти у важких ситуаціях. У нас багато спільного, і ми любимо спілкуватися один з одним.

Один з моїх друзів — Сергій. Йому тринадцять. Я можу сказати, що він — хлопець на всі сто. Він школяр. Хоче стати бізнесменом, як його батько. Він добре вчиться, але непрацьовита людина.

Коли ми збираємося разом, то любимо грати в комп'ютерні ігри, дивитися нові фільми й обговорювати їх. Його улюблений предмет у школі — математика. Він дуже любить математику. Я припускаю, що він міг би стати великим математиком, але він хоче бути схожим на свого батька.

Ми дружимо вже давно. Довіряємо один одному. Маємо кілька особистих таємниць. Я можу розповісти йому про мої неприємності, і він завжди допомагає мені, якщо може.

Я щасливий, що в мене є такий добрий друг, як Сергій.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити