АНГЛІЙСЬКА МОВА
1500 ТЕМ

ПРО СЕБЕ, РОДИНУ I ШКОЛУ

 

MY FAVOURITE SPORT

 

We all need exercise. This is true for young people (in their teens) as well as for adults. Even if you don't plan make sports your main occupation. This is my opinion and I feel like it is true.

As long as I can remember myself I was always keen on tennis. I love this sport with its old noble traditions, though myself never dreamed of becoming anything more than an amateur.

I watch closely all tennis competitions and championships. There are a lot of them, but my favourite championship is Wimbledon because old tennis traditions remain there as they are. Some of the most well-known Wimbledon champions are: John McEnroe, Boris Becker, Steffi Graf, Monica Seles. My dream is to get a chance to watch at least one of them playing.

And meantime I play tennis with my friends. It is also a great opportunity to socialize with people who have similar interest (as any sport I suppose).

 

VOCABULARY

keen on — подобатися, полюбляти

noble — шляхетний

amateur — любитель

to remain — залишатися

to socialize — спілкуватися

similar — схожий

 

МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ВИД СПОРТУ

 

Нам усім потрібні тренування. Це так само стосується як молоді, так і старших. Навіть якщо ви не збираєтеся обирати спорт як професію. Це моя думка, і вона мені здається слушною.

Скільки я себе пам'ятаю, мені завжди дуже подобався теніс. Я люблю цей спорт із його давніми шляхетними традиціями, хоча я ніколи не мріяла бути чимось більше за любителя.

Я уважно стежу за змаганнями і чемпіонатами з тенісу. їх існує дуже багато, але мій улюблений — Уїмблдон, тому що в ньому давні тенісні традиції зберігаються такими, якими були в минулому. Деякі з найвідоміших переможців Уїмблдону: Джон Маккенрой, Борис Беккер, Штеффі Граф, Моніка Селеш. Моя мрія — побачити хоча б одного з них.

А поки я граю в теніс зі своїми друзями. Це ще й прекрасна можливість поспілкуватися з людьми зі схожими інтересами (як і будь-який інший спорт, я думаю).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.