АНГЛІЙСЬКА МОВА
1500 ТЕМ

ПРО СЕБЕ, РОДИНУ I ШКОЛУ

 

SEASONS AND WEATHER (1)

 

Everyone knows that there are four seasons in a year: spring, summer, autunm and winter. Each of them lasts 3 months.

Spring comes in March and ends in May. It often rains in spring, especially in April.

Summer is the hottest season in the year. It begins in June and ends in August. In summer the sky is clear and cloudless. The days are long and the nights are short and warm. Summer brings fruits and vegetables. It is pleasant to spend this season by the seaside or somewhere in the country.

Autumn months are September, October and November. The days are becoming shorter, the sun loses its force. It often rains. It is the season of harvesting.

Winter lasts three month as well: December, January and February. It is getting colder day by day. The sun shines rarely and it snows of fen. But everything looks so pretty covered with snow.

So in every season there are bright and dark sides. But we must be thankful together whatever the weather.

 

QUESTIONS

1.    How many seasons are there in a year?

2.    How long does each month last?

3.    What is the hottest season?

4.    What are autumn months?

5.    What are winter months?

6.    What is the weather like in each season?

 

VOCABULARY

month — місяць

cloudless — безхмарний

seaside — берег моря

bright — яскравий

dark — темний

thankful — вдячний

 

ПОРИ POKУ І ПОГОДА (1)

 

Кожний знає, що в році чотири пори: весна, літо, осінь і зима. Кожна з них триває три місяці.

Весна починається в березні та закінчується в травні. Навесні часто йдуть дощі, особливо в квітні.

Літо — найспекотніша пора року. Воно починається в червні та закінчується в серпні. Улітку небо ясне і безхмарне. Дні довгі, а ночі короткі й темні. Літо дарує фрукти й овочі. Приємно провести цей час біля моря або де-небудь за містом.

Осінні місяці — вересень, жовтень і листопад. Дні стають коротшими, сонце втрачає свою силу. Часто йде дощ. Це час збору врожаю.

Зима також триває три місяці: грудень, січень і лютий. Стає холодніше день від дня. Рідко світить сонце, і часто йде сніг. Але все виглядає так красиво, вкрите снігом.

Отже, у кожної пори року є свої недоліки і переваги. Але ми повинні радіти будь-якій погоді.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.