Texts for topics - Мегазбірка тем з англійської мови
GREAT WRITERS OF THE WORLD

DANIEL DEFOE (1660-1731)

Best known books: "Robinson Crusoe" (1719), "Moll Flanders" (1722), "A Journal of the Plague Year" (1722).

This worldwide famous author wrote over 500 books and pamphlets during a long, often stormy career. Stormy because his strong political views often got him into trouble with the government. At one point he was even sent to prison for writing a pamphlet called "The Shortest Way with Dissenters". His first novel he wrote at the age of 60. "Robinson Crusoe" was based on the real-life adventures of a Scotsman called Alexander Selkirk and tells the story of a man who is shipwrecked on a desert island.

VOCABULARY

Daniel Defoe [dɪ'fəu] — Данієль Дефо

plague ['pleɪg] — чума

dissenter [dɪ'sentə] — дисидент

to shipwreck ['ʃɪprək] — потрапити у корабельну аварію

QUESTIONS & TASKS

1. When was Daniel Defoe born?

2. When did he die?

3. What do his best-known books include?

4. How many books did he write?

5. Why is his career called stormy?

Find more information about Daniel Defoe and make a report.

Даніель Дефо (1660—1731)

Найвідоміші твори: «Робінзон Крузо» (1719), «Молл Фландерс» (1722), «Журнал року чуми» (1722).

Цей всесвітньо відомий письменник видав понад п'ятсот книжок і памфлетів протягом довгої, часто бурхливої кар'єри. Через його серйозні політичні погляди в нього часто траплялися конфлікти з урядом. Одного разу його навіть відправили до в'язниці за написання памфлета під назвою «Найкоротший шлях з дисидентами». Свій перший роман «Робінзон Крузо» він написав у віці 60 років. Основою роману стали реальні пригоди шотландця Олександра Селкірка, який потрапив у корабельну аварію і перебував на безлюдному острові.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.