Texts for topics - Мегазбірка тем з англійської мови
GREAT WRITERS OF THE WORLD

VIRGINIA WOOLF (1882-1941)

Best-known books: "Mrs Dalloway" (1925), "To the Lighthouse' (1927), "Orlando" (1928), "The Years" (1937).

The Bloomsbury Group was a collection of writers, artists and intellectuals in early twentieth-century Britain. Their ideas had a major influence on British culture, and one of the group's key members was the novelist and critic Virginia Woolf. As a novelist she wrote nine major books in which she developed a style called the "stream of consciousness". This described life exactly as it happened, moment by moment, and allowed her to explore events, thoughts and feelings in a radical new way.

Throughout her life Virginia Woolf was often ill — both physically and mentally. In 1941, fearing that another attack of mental illness was about to begin, she committed suicide by drowning herself.

VOCABULARY

Woolf [wulf] - Вульф

lighthouse [laɪthaus] — маяк

key [ki:] — провідний

stream [stri:m] of consciousness ['kɔnʃəsnɪs] — потік свідомості

to explore [ɪks'pb:] — вивчати, досліджувати

to fear [fɪə] — боятися, лякатися

commit suicide ['sjuɪsaɪd] — учинити самогубство

drown [draun] — тонути

QUESTIONS & TASKS

1. When was Virginia Woolf born?

2. What style did she develop? What style is it?

3. What do her best-known books include?

4. How did she die? Find more information about Virginia Woolf and make a report.

Вірджинія Вулф (1882—1941)

Найвідоміші твори: «Місіс Даловей» (1925), «До маяка» (1927), «Орландо» (1928), «Роки» (1937).

Блумсбери — це група письменників, художників і інтелігентів у Великій Британії початку XX століття. Їхні ідеї справляли значний вплив на англійську культуру. Одним із провідних членів цієї групи була письменниця і критик Вірджинія Вулф. Вона написала дев'ять художніх творів, в яких розвинула стиль під назвою «потік свідомості». Вірджинія Вулф зображала життя таким, яким воно є, мить за миттю, досліджувала події, думки і почуття своїх героїв радикально новим способом.

Протягом свого життя Вірджинія Вулф часто хворіла — як фізично, так і розумово. У 1941 p., боячись, що почнеться напад душевної хвороби, вона наклала на себе руки — втопилася.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.