Texts for topics - Мегазбірка тем з англійської мови
THE USA

THEODORE ROOSEVELT

Theodore Roosevelt was the twenty-sixth President of the United States. He was President from 1901 to 1909. He was a very intelligent man. Roosevelt was also very energetic. He was a boxer, a soldier, arancher and an explorer.

This energetic man was not strong when he was a boy. He had some problems with his breathing. He had asthma. His father wanted him to be strong. Roosevelt learned to box and did many other sports. Soon Roosevelt became strong and energetic.

After he became President, Roosevelt kept his body strong. He even boxed in the White House. One day another boxer hit him in the eye. After that accident Roosevelt became blind in one eye.

Theodore Roosevelt's nickname was "Teddy". Everybody called him so. When he was President, he often went hunting. One day he went hunting with some friends and saw a little bear. He did not shoot the bear. He said the bear was too small and must go free. The next day the story of the little bear was in the newspapers. The newspapers named the little bear "Teddy" after the President. Soon people called toy bears for children "teddy-bears".

When he left the White House, Teddy Roosevelt went to hunt in Africa. He then went to South America to explore places that nobody knew about. Everybody liked his energy.

VOCABULARY

intelligent [m'telɪdʒ(ə)nt] — розумний

soldier ['səuldʒə] — солдат

rancher ['ra:ntʃə] — власник ранчо; фермер

breathing [ bri:ðɪŋ] — дихання

to hit [hɪt] — ударяти, бити

hunting [hʌntɪŋ] — полювання

teddy-bear ['tedɪbeə] — іграшковий ведмедик

to explore [ɪks plɔ:] — досліджувати

QUESTIONS

1. What was Theodore Roosevelt?

2. Why is he famous?

3. When was he President?

4. What were his occupations?

5. What was his attitude towards sport?

6. What was his nickname?

7. What did he do when he left the White House?

Теодор Рузвельт

Теодор Рузвельт — двадцять шостий президент Сполучених Штатів. На посаді президента він перебував із 1901 до 1909 року. Це була дуже розумна людина. Рузвельт відзначався надзвичайною енергійністю. Він був боксером, солдатом, власником ранчо, дослідником.

Цей енергійний чоловік не відзначався здоров'ям ще з дитинства. У нього були проблеми з диханням. Він страждав на астму. Його батько хотів, щоб він став міцним. Рузвельт навчився боксу й займався багатьма іншими видами спорту. Незабаром він став здоровим і сповненим енергії.

Ставши президентом, Рузвельт тримав себе у формі. Він навіть займався боксом у Білому Домі. Якось інший боксер влучив йому в око. Після цього нещасливого випадку Рузвельт осліпнув на одне око.

Прізвисько Теодора Рузвельта було «Тедді». Усі називали його так. Будучи президентом, він часто ходив полювати. Якось він пішов полювати з друзями і побачив ведмежа. Він не став стріляти у ведмедя. Він сказав, що ведмежа занадто маленьке і його треба залишити живим. Наступного дня історія про маленьке ведмежатко потрапила до газет. Газети назвали маленьке ведмежатко «Тедді» на честь президента. Потім люди стали називати дитячих іграшкових ведмедиків «ведмедики Тедді».

Залишивши Білий Дім, Тедді Рузвельт поїхав полювати в Африку. Потім переїхав до Південної Америки, щоб досліджувати незвідані місця. Усім подобалася його енергійність.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.