Texts for topics - Мегазбірка тем з англійської мови
CANADA

THE CONSTITUTION

In 1867 Canada was just a colony with internal autonomy; since 1931, it has been an independent state in the world community.

Canada's Constitution is actually a British statute, the British North America Act, 1867, which has been amended more than 20

times since its inception. Since 1982 when Canadians obtained the right to amend the Constitution in Canada — this founding statute has been known as the Constitution Act, 1867.

THE CONSTITUTIONAL FRAMEWORK

Canada is a constitutional monarchy, a federal state and parliamentary democracy with two systems of law and two official languages. Since 1982, the Charter of Rights and Freedoms has been entrenched in the Constitution.

OFFICIAL LANGUAGES

English and French are the two official languages at the federal level. Institutional bilingualism has existed in Quebec since 1867, in Manitoba since 1870 and in New Brunswick since 1982.

VOCABULARY

statute ['stætju:t] — законодавчий акт парламенту, статут

to amend [ə'mend] — вносити зміни / поправки (до законопроекту тощо)

inception [ɪn'sepʃ(ə)n] — початок, починання

to entrench [ɪn'trentʃ] — закріплятися; укорінюватися, укріплятися

QUESTIONS

1. How can you characterize Canada's Constitution ?

2. When did Canadians obtain the right to amend the Constitution ?

3. What is the political system of Canada?

4. What are the two official languages?

Конституція

1867 р. Канада була просто колонією з внутрішньою автономією; з 1931 року вона стала незалежною державою у світовій спільноті.

Конституція Канади — це фактично Британський статут, Британський північноамериканський законодавчий акт (1867), до якого вносилися поправки понад 20 разів із самого початку. Починаючи з 1982 p., коли канадці здобули право вносити поправки в Конституцію Канади, цей основоположний статут був відомий як Конституційний акт (1867).

Конституційна структура

Канада — конституційна монархія, федеральна держава і парламентська демократія з двома правовими системами і двома офіційними мовами. З 1982 р. Хартія прав і свобод закріплена в Конституції.

Офіційні мови

Англійська і французька мови — це дві офіційні мови на федеральному рівні. Установлений білінгвізм існує у Квебеку з 1867 p., в Манітобі з 1870 р. і в Нью-Брансуїку з 1982 р.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.