Різнорівневі усні розмовні теми - English 1-4 класи - Ю. В. Чіміріс 2014


Переклади текстів

Переклади текстів

ABOUT MYSELF / ПРО МЕНЕ

Мене звуть Тарас. Мені сім років. Я з України. Я живу в Одесі. Я учень, і я навчаюсь у школі. У мене багато друзів у школі. Моє хобі — це гра з іграшками, читання і малювання. У мене багато хороших книг та іграшок.

MY FAMILY / МОЯ СІМ'Я

Мене звати Роман. Я школяр, і мені вісім років. У мене велика сім’я: батьки, сестра, бабуся і дідусь. Ми живемо в Полтаві. У нас гарна квартира. Моя мама — лікар, а тато — водій. Моя сестра — студентка. Наша сім’я дуже дружна!

MY BEST FRIEND / МІЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ

Мене звуть Матильда. Я школярка, і в мене багато друзів. Мою найкращу подругу звуть Лариса. Їй дев’ять років, і вона навчається в школі. Вона — старанна учениця. Її хобі — танці. Вона відвідує школу танців щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці. Ми часто гуляємо разом. Після школи ми граємо в різні цікаві ігри, малюємо і катаємось на велосипедах. Лариса дуже добра і гарна.

MY FAVOURITE TOY / МОЯ /ЛЮБЛЕНА ІГРАШКА

У мене багато іграшок. Мені подобається грати з моїми іграшками. У мене багато гарних машинок і поїздів. У мене є веселий плюшевий ведмедик, білий м’яч і великий робот. Моя улюблена іграшка — конструктор. Мені дуже подобається збирати його! Увечері я складаю свої іграшки в коробку для іграшок.

OUR CLASSROOM / НАША КЛАСНА КІМНАТА

Мене звати Роман. Я школяр, і я вчуся в школі. У нас велика і світла класна кімната. Моя парта знаходиться біля вікна. Мої книги, зошити, ручки і олівці лежать на парті. Мій портфель стоїть під партою. Парти та стільці коричневі. Стіл нашого вчителя сірий. Двері білі, а стіни — рожеві. Дошка коричнева. На ній ми пишемо правила і вправи. Нам подобається наша класна кімната.

AT THE ZOO / У ЗООПАРКУ

Ми з батьками часто буваємо в зоопарку. Там ми можемо побачити багато диких тварин: тигрів, левів, слонів, жирафів, мавп, ведмедів і верблюдів. Мавпа — це моя улюблена дика тварина. Мавпи коричневі. Вони їдять банани. Вони живуть в Африці. Мавпи дуже смішні. Вони люблять гратися і стрибати. Я дуже люблю спостерігати за мавпами.

MY FAVOURITE HOLIDAY /МОЄ /ЛЮБЛЕНЕ СВЯТО

Мені подобаються всі свята. Але моє улюблене свято — це Новий рік. Ми говоримо «З Новим роком!» у цей день. Ми прикрашаємо новорічні ялинки і будинки та влаштовуємо вечірки зі своїми сім’ями і друзями. Щороку я пишу листа Діду Морозу і отримую багато подарунків. Я завжди щасливий у цей день!

MY WEEK / МІЙ ТИЖДЕНЬ

Мене звуть Аліна, і я учениця. Я зазвичай дуже зайнята в будні дні. Я ходжу до школи з понеділка по п’ятницю. Після школи я обідаю і, як правило, гуляю зі своїм собакою. Після цього я відпочиваю і виконую домашнє завдання. Щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці я ходжу в басейн. Увечері я дивлюся телевізор, граю в комп’ютерні ігри, читаю або проводжу час зі своїми батьками та молодшою сестрою.

У вихідні я допомагаю батькам по господарству, гуляю з друзями або ходжу за покупками з мамою. Іноді ми ходимо в кіно і отримуємо задоволення. Я люблю вихідні!

MY FRIEND'S APPEARANCE / ЗОВНІШНІСТЬ МОГО ДРУГА (МОЄЇ ПОДРУГИ)

Мою найкращу подругу звуть Карина. їй дев’ять років. Карина не дуже висока, але вона вища, ніж я. Вона струнка. У неї довге світле волосся і зелені очі. У неї овальне обличчя. Її губи червоні, а щоки завжди рожеві. Вона дуже мила. Карина часто посміхається, вона дуже дружелюбна і добра. Вона любить носити спідниці, светри, джинси і футболки.

MY HOBBY / МОЄ ХОБІ

Я учениця, і я завжди зайнята в школі. Коли у мене є вільний час, я зазвичай відпочиваю, читаю, малюю або граю в цікаві ігри.

Мені подобається багато речей, але моє улюблене хобі — танцювати хіп-хоп. Я відвідую школу танців щопонеділка, щовівторка і щочетверга. Там у мене багато друзів. Ми вміємо танцювати багато чудових танців. У нас є гарні костюми. Я дуже люблю танцювати!

MY SCHOOL SUBJECTS / MOЇ ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ

Я учень третього класу. Я ходжу до школи з понеділка по п’ятницю. Ми вивчаємо багато предметів у школі: математику, читання, письмо, англійську мову, фізкультуру, природознавство і малювання. Мені подобаються всі предмети, але мій улюблений предмет — англійська мова.

Ми читаємо тексти, пишемо вправи, вивчаємо багато правил, складаємо діалоги і граємо в цікаві ігри на уроках англійської мови. Іноді ми пишемо диктанти і тести. Я вмію писати, читати і говорити англійською. Я знаю багато англійських слів. Моя мрія — вивчити англійську мову дуже добре і поїхати в Лондон на канікули.

MY DAY / МІЙ ДЕНЬ

Мене звуть Даша. Я учениця, і мої уроки починаються о 9 годині ранку. Я зазвичай встаю о 7.30 ранку. Спочатку я чищу зуби, вмиваюсь і одягаюсь. Потім я снідаю. О 8.30 я беру портфель і йду до школи. Зазвичай у мене п’ять уроків у школі. Я повертаюся додому о 2 годині дня, гуляю зі своїм собакою, а потім обідаю. Три дні на тиждень я ходжу в басейн. Я завжди виконую домашнє завдання, перш ніж іти на плавання.

Увечері мої батьки, сестра і я вечеряємо разом. Після цього я часто допомагаю мамі помити посуд. Іноді ми дивимось телевізор у вітальні, або я читаю, малюю, або граю зі своєю молодшої сестрою. О 10 годині вечора я чищу зуби і лягаю спати.

OUR FLAT / НАША КВАРТИРА

Ми живемо в Харкові, і в нас є прекрасна квартира. Наша квартира не дуже велика, але вона досить зручна.

У нашій квартирі три кімнати, а ще є передпокій, кухня, ванна кімната і два балкони.

Наша кухня світла і гарна. Ванна кімната не дуже велика, але комфортабельна. Спальня моїх батьків велика. У їхній спальні розташовані ліжко, шафа для одягу, дзеркало і багато квітів.

Наша вітальня дуже гарна. У ній знаходяться диван, телевізор, два крісла і буфет. На стіні висять кілька картин і настінний годинник.

Моя кімната не дуже велика. У моїй кімнаті розташовані ліжко, стіл, стілець і кілька книжкових полиць. На стінах висять плакати і фотографії. На підлозі лежить м’який килим. Мені дуже подобається наша квартира!

SEASONS AND WEATHER / ПОРИ РОПУ І ПОГОДА

Існує чотири пори року: зима, весна, літо і осінь. Взимку завжди сніжно і холодно. Іноді сонячно, але морозно. Ми можемо кататися на ковзанах, лижах і грати в сніжки на вулиці. Грудень, січень та лютий — зимові місяці.

Навесні зазвичай тепло і сонячно. Ми часто їздимо на пікніки і проводимо час на природі. Це моя улюблена пора року. Березень, квітень і травень — весняні місяці.

Влітку зазвичай дуже жарко. Ми можемо кататися на велосипедах, купатися в озерах і грати в спортивні ігри надворі. Червень, липень і серпень — літні місяці.

Восени погода часто дощова і вітряна. Учні ідуть до школи. Вересень, жовтень і листопад — осінні місяці.

PROFESSIONS / ПРОФЕСІЇ

У світі існує багато професій: лікар, учитель, водій, пожежник, програміст, актор, співак, продавець, фермер, бізнесмен, пілот та інші.

Моя мати — учитель у школі. Це дуже складна робота. Вона завжди дуже зайнята. Мій батько — програміст. Він багато працює і часто приходить додому пізно ввечері.

Я хочу бути лікарем. Це дуже корисна професія. Я хочу допомагати людям бути здоровими. Це дуже важка робота, але я збираюся стати дуже хорошим лікарем.

SHOPPING / ПОКУПКИ

У нашому місті багато магазинів: магазини одягу, взуття, книгарні, магазини іграшок, універмаги та супермаркети.

Мене звуть Мері, і я люблю робити покупки. Мені подобається вибирати і купувати нові сукні, спідниці, іграшки, книги, сумки та інші речі. Ми з мамою часто ходимо за покупками у вихідні. Ми зазвичай ходимо до великого супермаркету недалеко від нашого будинку. У ньому три поверхи. На першому поверсі є багато магазинів одягу і взуття, а також продовольчі магазини. На другому поверсі є кілька кафе і великий іграшковий магазин іграшок. На третьому поверсі розташований кінотеатр. Нам дуже подобається проводити час там!

CITIES AND TOWNS / МІСТА І МІСТЕЧКА

Я живу в Україні. У нашій країні багато міст, містечок і сіл. Міста великі. Багато людей живуть і працюють у мегаполісах. Наприклад, Київ, Харків, Львів — це українські міста. У великих містах є багато вулиць, площ, парків, шкіл, університетів і офісів. Більшість людей живуть у висотних будівлях. Люди дістаються до роботи автобусами, тролейбусами або на метро. У багатьох великих містах розташовані аеропорти.

Містечка менші, ніж великі міста. Наприклад, Мерефа, Алчевськ, Алушта — українські містечка. У містечках немає метро та аеропортів. У більшості маленьких міст менше магазинів, офісів і шкіл. Люди живуть у будинках і висотних будівлях.

Села ще менші, ніж міста. Там люди живуть у будинках. У селах немає висотних будівель, фабрик, університетів і супермаркетів.

MY HOBBY / МОЄ ХОБІ

Кожна людина має хобі. Я люблю багато речей: збирати пазли, рибалити і ходити в походи. Моє улюблене хобі — малювання і розфарбування. Я дуже добре малюю і відвідую гурток малювання двічі на тиждень. Я люблю малювати тварин і природу. Я зазвичай малюю аквареллю, але іноді я малюю олівцями. У мене багато альбомів із власними малюнками. На стінах моєї кімнати висить кілька гарних картин.

Я збираюся стати дизайнером. Отже, моє хобі може стати моєю майбутньою професією.

TRAVELLING / ПОДОРОЖІ

Більшість людей люблять подорожувати. Люди можуть подорожувати літаком, поїздом, автомобілем і навіть пішки! Відвідувати нові місця і зарубіжні країни, куштувати смачні і незвичайні страви, робити красиві фотографії — це дуже цікаво.

Мені дуже подобається подорожувати. Щоліта мої батьки і я відвідуємо цікаве місто чи країну. Іноді ми подорожуємо літаком, але мені більш подобається подорожувати поїздом, тому що з вікна можна побачити багато гарних містечок і міст. Мої батьки люблять відвідувати музеї і картинні галереї, а мені подобаються парки розваг. Ми зазвичай багато фотографуємо і купуємо сувеніри у місцях, які ми відвідуємо.

HOLIDAYS IN UKRAINE / СВЯТА В УКРАЇНІ

В Україні багато свят: Новий рік, Різдво, Міжнародний жіночий день, Великдень, Першотравень, День Перемоги, День незалежності та багато інших.

Для багатьох людей Новий рік і Різдво — улюблені свята. У нас є багато традицій і звичаїв: прикрашати новорічну ялинку, готувати багато смачних страв і дарувати подарунки своїм сім’ям і друзям. Різдво — це родинне свято. Ми завжди влаштовуємо святковий обід разом із нашими родичами.

Восьмого березня ми зазвичай вітаємо всіх дівчат і жінок, тому що святкуємо Міжнародний жіночий день. Традиційно ми даруємо їм квіти і подарунки.

Великдень — це релігійне свято. Багато українців ідуть до церкви із великодніми кошиками.

Першого травня ми святкуємо Першотравень. Багато людей у цей день зазвичай влаштовують пікніки.

Дев’ятого травня люди завжди вітають ветеранів, бо святкують День Перемоги.

Я люблю всі свята, тому що це час, коли вся наша родина збирається разом і ми дуже щасливі.


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити