Різнорівневі тематичні діалоги - English 1-4 класи - Ю. В. Чіміріс 2017


Передмова

Ця книга стане незамінним помічником молодшого школяра у вивченні англійської мови. Її підготовлено відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Займаючись за нею, дитина вдосконалить навички усного англійського мовлення, розширить свій словниковий запас, потренується вживати нову лексику та закріпить деякі граматичні правила. Книга складається з трьох частин, кожна з яких включає завдання, що відповідають одному з рівнів складності:

Кожний розділ у книзі поділений на блоки:

ЗАПАМ'ЯТАЙ міні-словник до тексту;

ПРОЧИТАЙ діалоги для читання з перекладом;

ВИКОНАЙ цікаві вправи та завдання для закріплення вивченого матеріалу.

Для того, щоб школяр міг вдало впоратися з творчим завданням, уміщеним наприкінці кожної теми, подано короткий план складання діалогу. Діалог можна записати в окремий зошит, який дитина буде використовувати разом із цією книгою, або скласти його усно — це допоможе розвинути зв’язне мовлення, потренувати правильну вимову звуків англійської мови, поліпшити пам’ять та увагу.

У кінці книги розміщено ключі для самоперевірки, що допоможуть зрозуміти, наскільки добре школяр засвоїв той чи інший матеріал.

Цю книгу адресовано молодшим школярам, їхнім батькам та вчителям.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити