Розмовні теми для початківців: Англійська мова 2-й рік навчання - Соломаха Ельвіра 1997

Вступ

Усі батьки мріють, аби їхня дитина вільно володіла іноземною мовою. Але домогтися цього можна лише завдяки копіткій праці, і викладачі роблять усе, щоб полегшити її дітям.

Теми, що увійшли до збірки, вивчають, зазвичай протягом перших двох-трьох років навчання. Хоча подані тексти розраховано на початківців, автор прагнув не робити їх надто спрощеними.

Усі 30 тем мають по декілька підтем, кожній з яких передує словничок. Перш ніж працювати із текстом, слід уважно прочитати словничок, і надалі звертатися до нього у разі потреби.

Це допоможе без зайвого напруження засвоїти якнайбільше нових слів — адже вони найкраще запам'ятовуються саме у контексті.

Обов’язкове заучування текстів — не самоціль, а засіб тренування пам’яті, що конче важливе для вивчення іноземної мови.

Розповідь за певною темою — то лише підгрунтя, бо спілкування полягає в тому, щоб розуміти запитання співрозмовника, правильно відповідати на них та уміти запитати будь про що.

Тому у збірці вміщено запитання до кожного тексту. їх слід перекладати не буквально, а з огляду на стилістичні й граматичні властивості української та англійської — адже у різних мовах та сама думка може бути висловлена по-різному.

Учневі слід самостійно перекласти запитання, а уже потім, прочитавши український або англійський варіант, перевірити, чи правильно він це зробив. А творче опрацювання вивченого тексту дасть змогу також і відповісти на запитання.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити