Англійська мова. Універсальне видання - підготовка до ЗНО та ДПА

ДОВІДНИК

 

ФОНЕТИКА

 

Читання закінчення - s

 

Множина більшості іменників і форма дієслова в Present Indefinite у 3-й особі однини (hesheitутворюються додаванням закінчення -sЧитання цього закінчення різне залежно від того, яким звуком закінчується слово.

1) Закінчення -s читається [s], якщо слово закінчується глухими  приголосними [р], [k], [t], [f], [θ].

Наприклад: stops [stps], winks [wiηks], months [mΛnθs].

2) Закінчення -s читається [z] після дзвінких приголосних  (крім свистячих і шиплячих) [d], [q], [l], [m], [n], [η], [v].

Наприклад: pigs [pigz], bands [baendz], stands [staendz].

Примітка: Закінчення -s при додаванні до слів, які закінчуються на -о, читається [ouz]. Наприклад: photos [‘ftouz],frescoes ['freskouz].

3) Закінчення -s читається [izпісля шиплячих і свистячих приголосних.

Наприклад: services [‘sə:visiz], dashes [‘daeiz].


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.