Англійська мова. Універсальне видання - підготовка до ЗНО та ДПА

ДОВІДНИК

 

ФОНЕТИКА

 

Редукція голосних

 

У ненаголошеному положенні голосні звуки вимовляються по-іншому, ніж у наголошеному складі. Вони редукуються, тобто змінюють своє звучання, довготу, а іноді зовсім не вимовляються.

1) Голосні е, і, у у ненаголошеному складі читаються [і].

Наприклад: funny [‘fΛni], rocket ['rkit],

2) Голосні а, о, u у ненаголошеному складі читаються [ə].

Наприклад: data [‘deitə], album [‘аеlbəm], common [kmən].

3) Будь-яка голосна у сполученні з -r у ненаголошеному складі читається [ə]. Наприклад: doctor [‘dktə], farmer [’fαmə].

4) Якщо ненаголошений склад закінчується на -n або -l, то голосна перед ними не читається взагалі. Наприклад:cotton [ktn], pencil [pensl].

5) Букви і, а в кінці слів у складах -ive, -age, -ade, -асе, -ate читаються [і]. Наприклад: restive [‘restiv], village [’vilidЗ], comrade [‘kmrid], menace [‘menis], climate ['klaimit].


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.