Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

АНГЛІЙСЬКА МОВА - підготовка до ЗНО 2018
Навчальний посібник

Передмова

Успішне складання таких важливих випробувань для випускників, як зовнішнє незалежне оцінювання і державна підсумкова атестація, залежить від якісної підготовки з англійської мови. Навчальний посібник «Англійська мова» із серії «Готуємося до ЗНО за 100 днів», призначений дій повторення і систематизації знань, отриманих упродовж вивчення шкільного курсу.

Посібник включає передмов)', основну частину, практичну підготовку (тести), ключі до тестових і контрольних завдань.

Основна частина складається з таких розділів:

1. Навчання іншомовного матеріалу (Section I. Grammar. Section II. Reading and Vocabulary').

2. Навчання іншомовного спілкування (Section IV. Speaking).

Усі тексти, на яких побудовані тестові завдання, відібрані з автентичних джерел (газет, журналів, брошур, інструкцій, інтерв’ю, англомовних Інтернет-сайтів).

Посібник укладено в повній відповідності до вимог Програми ЗНО-2016 з іноземних мов Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та загальноєвропейських рекомендацій із мовної освіти.

Успіхів вам!

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.