Розв’язання вправ та завдань до підручника «Хімія» П. П. Попель 7 клас - 2015 рік

Розділ 3

§ 26. Розчин та його компоненти

№ 188.

Розчин утворився у другій склянці зі спиртом.

№ 189.

Розчинником є речовина, маса якої найбільша: а) золото; б) ацетон; в) вода.

№ 190.

Воду треба нагріти до температури кипіння, якщо вона має розчинені речовини, вони залишаться на дні порцелянової чашки після випаровування води.

№ 192.

Цементний розчин — це неправильна назва цієї суміші. Тому що з наукового погляду розчин складається з компонентів: розчинник і розчинені речовини. Розчинник — це та речовина, яка перебуває в такому самому агрегатному стані, що й розчин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.