Розв’язання вправ та завдань до підручника «Хімія» П. П. Попель 7 клас - 2015 рік

ВСТУП

§ 4

№ 15.

В.

№ 19.

Під час хімічного експерименту нагрівають речовини у скляному або керамічному посуді, тому що він термічно та хімічно витривалий.

№ 21.

Полум’я складається з 3-х частин;

1) нижня — температура невисока, нестача повітря, горіння не відбувається;

2) середня — температура вища, частина речовин згорає, решта — перетворюється на горючі гази і сажу, частини якої світяться;

3) верхня — має найвищу температуру, речовини згорають повністю.

22.

Рідина закипить швидше в верхній частині полум’я, де температура вища.

23.

Щоб вона не тріснула.

24.

Пробірку при нагріванні треба спрямувати від себе.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.