ХІМІЯ 9 клас - Готові домашні завдання до підручника П. П. Попеля - 2017 рік

Розділ 5. УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ З ХІМІЇ

§ 38. Хімічна наука у світі та в Україні. Видатні хіміки

277. Багато того, чим ми користуємося, з’явилося завдяки досягненням хімії: комп’ютери, сучасні засоби зв’язку, космічні станції, діагностика стану організму людини, ліки від раніше невиліковних хвороб, нові матеріали, які за своїми властивостями значно переважають традиційні, та інше.

278. Фредерік Сенгер: у 1958 році - за створення методів розшифровки структури білкових молекул; у 1980 році - за методику визначення структури ДНК.

279. Установи Національної академії наук в галузі хімії:

— Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського;

— Інститут органічної хімії;

— Інститут хімії високомолекулярних сполук;

— Інститут фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського;

— Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А. В. Думанського;

— Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича;

— Фізико-хімічний інститут ім. О. В. Богатського та ін.

280. Фізики (для кращого розуміння фізичних явищ в хімії та структури речовини), інформатики й математики (для здійснення складних обчислень), іноземної мови (для можливості ознайомлення з результатами досліджень іноземних вчених та спілкування з ними).

281. Хімічні речовини у побуті (складові їжі, ліків, косметичних засобів та побутової хімії). Домашні експерименти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.