Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 3. BOOKS AND WRITERS

Lesson 9. The British Writers

P. 78, ex. 1 ©

William Shakespeare is a world-famous poet and playwright. He also staged and acted in his plays in the «Globe» theatre. Among his dramas are «Romeo and Juliet», «Othello», «Hamlet», «King Lear», and many sonnets.

Robert Burns is a Scottish poet. He loved his motherland very much, and devoted beautiful poems to it. One of them is «My Heart’s in the Highlands».

Sir Arthur Gonan Doyle used to be an army officer. He created a genius detective Sherlock Holmes who is known all over the world.

Rudyard Kipling lived a long time in India which was a British colony. He is known for his «The Jungle book».

P. 78, ex. 2

Роберт Берне

Роберт Берне (25.01.1759 — 21.07.1796) — улюблений син Шотландії. Він був поетом-ліриком. У наш час його день народження 25 січня відзначається в Шотландії як національне свято.

Поет народився в місті Ейр і був найстаршим із сімох дітей. Він мало ходив до школи, а більшу частину своєї освіти здобув від батька, який вчив своїх дітей читати, писати, викладав математику, географію та історію, а також написав для них «посібник з християнської віри».

У Роберта було дуже важке життя. До 15 років він був головним помічником батька на фермі. У цей час він почав писати вірші. Він отримував нагоду вчитися лише після закінчення збору врожаю.

Роберт Берне вважається одним із засновників романтизму в літературі. Крім складання власних творів, він також збирав народні пісні по всій Шотландії. Він часто редагував або адаптував їх. Його вірш (і пісню) «Добрі старі часи» часто співають на Новий рік. До числа його інших віршів, добре відомих сьогодні у всьому світі, належать «Червона-червона троянда», «Людина є людина», «Моє серце в горах».

Р. 80, ех. 6

1. was made; 2. will be returned; 3. will be studied; 4. learned, studied; 5. is, remain; 6. Did you read.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити