Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 4. LISTENING TO MUSIC

Lessons 8-9. At the Concert

P. 103, ex. 1

a) The concert of «Ocean Elzy» and «New’z Cool».

P. 104, ex. 3

A — 3; В — 2; C — 4; D — 1.

Відгук на концерт Ренді Ньюмена (Вінтертур, Швейцарія)

Автор рецензії — Стів.

1. Сьогодні нас поглинає музика. Можна переглядати відеокліпи на десятках телеканалів. З’являються все нові записи, які тільки можна собі уявити, а музичні фестивалі відбуваються ледь не щотижня. Та чим більше є можливостей, тим важче отримати СПРАВЖНЄ відчуття. Чи можна віднайти його на MTV? Точно ні. Чи на стадіонах? Ні. Я вважаю, що справжня музика відбувається в невеликих концертних залах. Але, на жаль, там майже неможливо побачити суперзірок. Мені і ще не більш ніж 100 глядачам пощастило побачити Ренді Ньюмена на концерті з найменшою аудиторією за останні 16 років.

2. На сцені ледь вміщається рояль, і вона всього на десяток сантиметрів вища від підлоги. Тож співай і глядачі зовсім близько. Я бачив Ренді тільки на старих фотографіях, тож перша думка, коли він виходить на сцену, — він виглядає старим! Та якщо взяти до уваги, що він записується з кінця 60-х, то це й не дивно. Йому мас бути за 50, на стільки він і виглядає.

3. Він починає з «Бірмінгема», і його голос такий самісінький, як і на платівках, тільки набагато кращий. Його гра на роялі чудова, і я вважаю, що пісні в його виконанні справляють набагато більше враження, коли він співає сам, без бек-вокалу.

4. Його великий хіт «Короткі люди» звучить одним із перших. Коли глядачі починають плескати в такт, він тут же зупиняє їх, роблячи невелику паузу. Лише пізніше він дозволяє нам заспівати «Вершника під дощем» разом із ним. Він багато розмовляє не тільки між піснями, а й під час виконання. Ренді Ньюмен досі може створити чудовий вечір з прекрасною музикою і величезним гумором.

Р. 105, ех. 5

Songs: hit, work good (better), to do solo.

The music: floods, real, great.

The audience: small, close, starts to clap.

The performance: splendid.

P.106, ex. 6 ©

I like modern rhythmical music to dance to. I would prefer to go to a hard rock concert, but for a change I would visit one of Randy Newman concerts. It would be relaxing to sit in a small concert hall close to the singer and enjoy a solo performance to the accompaniment of only a piano. I would invite my best friend to it to be able to discuss the performance after the concert.

P. 106, ex. 7 ©

Among my favourite Ukrainian singers and groups are Natalia Mogylevska, and «Ocean Elzy». Their songs are melodical and memorable, and lyrics is meaningful. These singers are patriotic and perform in Ukrainian.

P. 106, ex. 8

1. went; 2. was; 3. sang; 4. told; 5. was; 6. loved; 7. were; 8. knew; 9. were singing; 10. showed; 11. were (are); 12. finished; 13. knew; 14. had seen.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити