Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 4. LISTENING TO MUSIC

Lesson 11. Famous Composers

P. 109, ex. 1

a) 1. — F; 2. — F; 3. — T; 4. — T.

P. 109, ex. 2

Людвіг ван Бетховен

Людвіга Бетховена називають найвидатнішим композитором всіх часів, проте більшу частину свого життя він був глухий. Бетховен жив у 1770-1827 рр. Він народився в Бонні (Німеччина). У 17 років він поїхав до Відня, щоб вчитися у Моцарта. Вчитель і учень незабаром стали друзями.

Пізніше він вчився у Йозефа Гайдна, проте відомо, що він був незадоволений і таємно брав додаткові уроки!

У віці 32 років він зрозумів, що втрачає слух. Впавши в депресію, він був змушений покинути грати, проте зміг продовжити писати музику, бо чув її в голові. Він мав звичку ходити на довгі прогулянки, беручи альбом, до якого занотовував музичні ідеї. Ми пам’ятаємо його за багато геніальних робіт, серед яких такі шедеври, як «Місячна соната» і знаменита «Дев’ята симфонія», у якій він вперше ввів хорову музику до симфонії.

Вольфганг Амадей Моцарт

Моцарт був найвидатнішим австрійським композитором. Він прожив лише 35 років, але став одним із найвідоміших композиторів.

Моцарт народився в Австрії в 1756 році. Він почав писати музику у віці п’яти років. Його батько був музикантом і навчив сина грати на різних інструментах. Ще малою дитиною батько взяв його в тур по Європі, і він грав перед королівською особою. Із шести років він їздив Європою і давав концерти в Австрії, Німеччині, Франції, Італії та Швейцарії.

Юнаком Моцарт оселився у Відні. Він написав симфонії та декілька великих опер, в тому числі «Весілля Фігаро» і «Чарівна флейта».

Він помер раптово після нетривалої хвороби. Він помер настільки бідним, що на похороні був присутнім лише копач могили. Є багато легенд про смерть Моцарта. Кажуть, що за два тижні до смерті до нього таємно приходив чоловік в чорному і замовив йому реквієм. Моцарт погодився, бо йому дуже були потрібні гроші. Відвідувач в чорному був всього-на-всього графом, який хотів видати реквієм за свій власний твір.

Р. 111, ех. 4

1. is; 2. picked up; 3. began; 4. were; 5. has won; 6. has toured; 7. has written.

P. 111, ex. 5 © #

Antonio Vivaldi is the greatest representative of Italian violin art who created new dramatized, so called Lombardian mode of playing. He was born on the 4th of March, 1678 in Venice. He was taught to play the violin by his father and later on to compose by J. Legrentsi. Since 1714 he directed the Venetian orchestra and conservatoire choir. He created the genre of a solo instrumental concert, influenced the development of violin virtuoso technique. He was an expert in ensemble orchestra concert — concerto grosso. Vivaldi created nearly 40 operas. He also composed cantatas, symphonies, more than 460 concerti, including the cycle of 4 violin concerti «The 4 seasons», the early example of symphonic music. He died in 1741 in Vienne.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити