Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 5. COUNTRIES, PEOPLE, LIFESTYLE: THE UK AND UKRAINE

Lesson 5. Climate and Weather

P. 123, ex. 1

1 — A; 2 — D.

P. 124, ex. 2

Яка сьогодні погода? Ясно й сонячно чи холодно й сиро? Йде сніг чи пекельно спекотно? Більшість із нас цікавиться погодою, бо вона впливає на наше повсякденне життя. Тепла й сонячна погода ідеальна для ігор надворі, а сира погода часто тримає нас вдома.

Клімат — це погода в певній місцевості протягом багатьох років. Погода описує щоденний стан атмосфери. До неї належать температура повітря, освітленість, опади, швидкість і напрям вітру.

Погоду вивчають науковці, що звуться метеорологами. Погода змінюється часто, тому прогнози треба уточнювати.

Клімат у Сполученому Королівстві (Британії) визначається як помірний. Це означає, що він не дуже жаркий чи холодний і не дуже вологий чи сухий. У цілому він доволі вологий і м’який. Проте є відмінності в різних частинах королівства. Західне узбережжя країни в цілому тепліше, ніж внутрішні райони. Найхолодніша погода у січні в Шотландії. Особливо холодно в горах. Це тому, що температура повітря опускається тим нижче, чим вище вгору ви піднімаєтесь. Погода в Сполученому Королівстві значно міняється щодня і навіть протягом доби. Сьогодні можна носити шорти й футболки, а завтра — светри й пальто! У Сполученому Королівстві вітер найчастіше дме з південного заходу. Рухаючись над Атлантичним океаном, вітер забирає вологу. Ось чому в Британії часто хмарно й дощить.

Р. 125, ех. 3

1 ... temperate. 2 ... the day-to-day conditions of the atmosphere. 3 ... the air temperature, the amounts of sunshine and rainfall, and the wind speed and direction. 4 ... it’s neither too cold or hot, nor too dry or wet. 5 ... regional variations. 6 ... winds from Atlantic pick up moisture.

P. 125, ex. 5

1. does; 2. is; 3. is; is; 4. does; 5. has; 6. is; 7. will; 8. have; 9. do; 10. are; are.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити