Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 5. COUNTRIES, PEOPLE, LIFESTYLE: THE UK AND UKRAINE

Lesson 8. The Land of Great Britain

P.131, ex. 2

1 — C; 2 — E; 3 — F; 4 — A; 5 — G; 6 — D.

Велика Британія

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії знаходиться на північний захід від європейського узбережжя. Воно складається з чотирьох країн, які називаються Англія, Шотландія, Уельс та Північна Ірландія. їхні столиці відповідно: Лондон, Единбург, Кардіфф та Белфаст.

Сполучене Королівство — острівна держава. Два основні острови — Британія (де знаходяться Англія, Шотландія і Уельс) та Ірландія. Там знаходяться Північна Ірландія та незалежна Республіка Ірландія. Ці два острови відокремлені Ірландським морем.

Сполучене Королівство відокремлене від континенту протоками Ла-Манш і Па-де-Кале. Воно також омивається Атлантичним океаном на півночі і Північним морем на сході.

Площа Сполученого королівства — 244100 км2. Найважливіші річки—Темза, Северн і Клайд. У королівстві багато озер. Є в королівстві й гори, але не дуже високі. Грампіанські гори — гірський хребет центральної Шотландії. Вони відомі як «хребет Англії». Бен-Невіс (1343,8 м) — найвища вершина. Пеннінські гори — низький гірський масив на півночі Англії і в Шотландії. Він тягнеться з північного сходу на південний захід і створює природний кордон між Високогір’ям і Низинами. В Уельсі є Кембрійські гори.

У Британії мешкають понад 57 мільйонів людей. Багато з них живуть в таких великих промислових містах, як Лондон. Манчестер і Ліверпуль — великі промислові міста в центрі Англії. Та іноземців часто дивує те, що більша частина території Британії — велика незаселена сільська місцевість. У країні багато самотніх пагорбів, тихих річок, глибоких озер і просто фермерських полів, особливо на півдні.

Прапор Сполученого Королівства називається «Об’єднаний Джек». Він складається з трьох хрестів — хреста св. Георга (покровителя Англії), хреста св. Андрія (покровителя Шотландії), та хреста св. Патрика (покровителя Ірландії).

Р. 133, ех. 6

1. is situated; 2. is washed; 3. have read; 4. took; 5. were watching; rang; 6. is known.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити